AVM montage
Tel: +32 (0)89 46 46 35
Fax: +32 (0)89 47 10 56
info@avm-montage.be

geschiedenis avm

De firma AVM kan bogen op een rijk verleden. Van bij de start ijverde de bedrijfsleiders voor een internationale aanpak voor zowel constructies als montage. De eerste opdracht in 1991 was een brug bouwen in Zaïre.
Om hun plaats op de markt te veroveren heeft men productiefaciliteiten opgestart in Bree, met een totale werkoppervlakte van ongeveer 2800m². De ruime waaier aan bewerkingen: engineering, metaalbewerking, transport & montage zorgen ervoor dat ze de klant een totaal pakket kunnen aanbieden.
AVM brug in zaire

onze tijdslijn

Oprichting
Oprichting op 01/07/1991 door Alfons Vangehuchten
1991
1995
BVBA
Omvorming naar BVBA door toetreding van zakenpartner Erwin Savelkoul
Nieuwe productiehal
In November 1998 wordt de productiehal op I.T. Kanaal Noord in dienst genomen
1998
1999
Certificaat behaald
Kwaliteit & veiligheid certificaat behaald
Uitbreidingen bureau
Uitbreiding Bureel Fase II
2002
2003
Uitbreidingen productie
Uitbreiding productiefaciliteiten tot +/- 2800 m²
Opslagruimte
Bijgebouw opslagruimte machinepark
2005
2008
Lasnorm
Lasnorm 18800
Nieuwe hal
Eindafwerkingshal wordt in gebruik genomen
2009
2010
Uitbreidingen
Uitbreiding burelen
Uitbreidingen
Uitbreiding werkterrein met leidingwerk activiteiten
2012
2014
Top 10
AVM haalt als KMO top 10 van in België gecertificeerde firma's met nieuwe huidige lasnorm 1090-3
Renovaties
Renovatie vergader- & ontvangstruimte
2016
2018
Dhr. Vangehuchten neemt het volledige roer terug alleen in handen

wie is wie?

Alfons Vangehuchten
Algemeen Directeur
Tel: +32 (0)89 480 702
GSM B: +32 (0)479 360 004
GSM D: +49 (0)171 831 51 95
alfons.vangehuchten@avm-montage.be
Erwin Savelkoul
Projectleider
GSM B: +32 (0) 473 898 276
GSM D: +49 (0) 171 263 24 87
erwin.savelkoul@avm-montage.be
Chantal Luyckx
Boekhouding
Tel: +32 (0)89 480 706
chantal.luyckx@avm-montage.be
Guy Vanhunsel
Calculator / Projectleider
Tel: +32 (0)89 480 703
GSM: +32 (0)475 232 908
guy.vanhunsel@avm-montage.be
Patrick Stakenborg
Lasingenieur
Tel: +32 (0)89 480 705
GSM: +32 (0)496 555 464
patrick.stakenborg@avm-montage.be
Ilse Rabijns
Administratie
Tel: +32 (0)89 480 701
ilse.rabijns@avm-montage.be
Ludo Boonen
Technische tekenaar
Tel:+32 (0) 89 480 701
GSM:+32 (0) 478 400 551
Ludo.boonen@avm-montage.be
Brecht Roosen
Technische Tekenaar
Tel:+32 (0) 89 480 704
brecht.roosen@avm-montage.be
Steffi Vangehuchten
HR manager (extern - SVAD)
Tel:+32 (0) 89 480 708
GSM:+32 (0) 476 442 080
steffi@svad.be
Noël Godeyne (extern)
Projectleider – specialisatie leidingwerk
Tel:+32(0) 89 480 704
GSM:+32 (0)474 350 152
noel.godeyne@avm-montage.be
Bjorn Meesters
Projectleider - calculator (extern)
Tel:+32 (0) 89 480 700
GSM:+32 (0) 471 905 307
bjorn.meesters@avm-montage.be

snijmachine met autogeen- en plasmaproces

Voor een snelle service bieden wij U tevens een ruim aanbod van verschillende plaatdiktes aan.
Numerieke besturing
Oplegtafel (3 x 6 mtr)
1x Plasma + 2x autogeen
Nauwkeurig, gebruiksvriendelijk en intelligent
Dikte: 200mm
Automatische nesting
doorsteken
schedingssnede
koolstofstaal
0,5 - 200 mm
0,4 - 25 mm
roestvaststaal
1,5 - 25 mm
0,6 - 35 mm
alu + legering
1 - 20 mm
0,8 - 30 mm
AVM - brandtafel
Bespreek uw project met een van de professionele AVM medewerkers.
Contacteer ons voor een vrijblijvende offerte of afspraak.

avm bvba